Home  >  Teenindustööd  >  Tolmuimejakott - otsing

Tolmuimejakoti otsing

Ainult kahe sammuga leiate oma tolmuimejale õige Swirl tolmuimejakoti siit

  1. Valige oma tolmuimeja bränd / tootja.
  2. Valige oma tolmuimeja tüübinumber / mudelinumber või originaal tolmuimejakoti nimetus/tähis. Otsene sisend on samuti võimalik.
Tüübinumbri / mudelinumbri seletus:
Selline tekst nagu näiteks "5000-5999 Series" tähendab, et kott sobib terve seeria seadmetega. Seega number 5021 või 5788 kuulub ka sellesse näitesse. Tekstid nagu näiteks VS 06..., tähistavad edasisi numberid, näiteks VS 06B112 või VS 06GP1269 jne. Tärnid selles näites V-C 3E5*** tähistavad tähti või numbreid nagu näiteks V-C 3E56NT

Tolmuimejakoti otsing

Otsite oma tolmuimejale sobivat tolmukotti? Meie praktilise tolmukoti otsijaga leiate õige toote vaid mõne  sekundiga.

Lai valik Swirl®-i tolmuimejakotte erinevat marki tolmuimejatele

Swirl® pakub laia valikut tolmuimejakotte erinevate tootjate tolmuimejatele. Swirli tolmuimejakotid sobivad järgnevatele tootjatele: Miele, Bosch, Siemens, Severin, Hoover, Dirt Devil, Kärcher, Vorwerk, AEG, EIO jpt levinumad tootemargid ja vastavat tüüpi seadmed.

Kuidas tolmuimejakoti otsijat kasutada

Esimese sammuna saate teha valiku tolmuimeja markide ja tootjate nimekirjast: tootemargi saab sisestada otse otsingukasti või valida rippmenüüst. Pärast seda näete valitud tootemargi erinevat tüüpi tolmuimejaid ja mudeleid. Seejärel valige parempoolsest menüüst oma tolmuimeja mudeli / seeria nimi või mudeli number. Lisateavet tolmuimejakoti otsija kasutamise kohta saate lugeda otsinimekirja alt.

Teie tolmuimejakoti otsitulemused

Pärast mudeli sisestamist kuvatakse lehekülje allosas otsitulemus. Näete kohe, milline Swirl®-i tolmuimejakott teie tolmuimejale sobib. Nii saate olla kindel, et valite õige tolmuimejakoti. Tootekirjeldused ja lisadetailid annavad teile rohkem teavet Swirl®-i tolmuimejakoti kohta.

Swirl®-i tolmuimejakottide valikusse kuuluvad erinevad peamist tüüpi kotid

Lisaks Swirli MircoPor® Plus tolmuimejakottidele kuuluvad laia valikusse ka MircoPor® versioonid ja paberist erikotid. Kasutagemeie Swirli tolmuimejakoti otsijat, et leida õige toode.