Leia oma tolmuimejakott ainult kahe sammuga!
Home  >  Tolmuimemine  >  Tolmuimejakotid
Stiftung Warentest 07/2016

Stiftung Warentest 07/2016

Swirl® hinnati parimaks

Kõiki kolme katsetatud Swirl®-i kotti (M 40®, PH 96®, S 73®) peeti originaaltolmukottidega võrdväärseteks.Kvaliteetne ei pea alati kallis olema, selgub Saksamaa tarbijaorganisatsiooni Stiftung Warentest läbi viidud katsest. Katsetati 22 tootemargi tolmuimejakotti ja nende töötõhusust. Neist 19 tolmukotti olid pärit kolmanda poole tootjatelt nagu Swirl® ja kolm olid tolmuimeja tootja originaalkotid. Tolmuimejakotte katsetati – ja võrreldi originaalidega – käitlemise, tolmu sissevõtu ja tolmu talletamise ning sobivuse ja vastupidavuse osas.

Enamikul juhtudel olid kolmandate poolte tootjate tolmuimejakotid originaalidega võrdväärsed, kuid sageli poole odavamad. Katse tulemused avaldati Stiftung Warentesti tarbijaajakirja juulinumbris 2016. Swirl®-i tolmuimejakotte hinnati väga heaks. Üldvõrdluses hinnati tolmuimejakotid Swirl® S73®, M40® ja PH96® parimateks ja neid kõiki peeti originaaltolmukottidega võrdväärseteks. Tolmuimejate töötulemused Swirl®-i tolmuimejakotte kasutades olid sarnased tulemustele, mis saadi originaaltolmuimejakotte kasutades. Ühte katsetatud Swirl®-i tolmuimejakottidest peeti tolmu filtreerimise osas isegi originaalist paremaks.

Katsetati 22 tolmuimejakotti: kolm tolmuimeja tootja originaaltolmukotti ja 19 jaemüüjatelt või internetist ostetud tolmuimejakotid. Ostud tehti 2015. aasta detsembris. Katsetai nelja erinevat kriteeriumi, mis olid lõpptulemuses erineva kaalukusega: tolmu sissevõtt (35%), käitlemine (20%), tolmu talletamine (35%)ning sobivus ja vastupidavus (10%).

Wiebke Generotzky, Saksamaa ettevõtte juht, Melitta Europa GmbH & Co. KG, oli katse tulemuse üle väga rõõmus. “See tulemus kinnitab, et meie tolmuimejakotid on kvaliteetsed,” ütles ta, “originaaltolmukottidega võrdväärsed ja vahel isegi neist paremad. Samuti näitab see, et head tooted ei pea tingimata kallid olema.”

Katse kohta käiva tervikteabe leiate siit (saksa keeles):
https://www.test.de/Staubsaugerbeutel-Sind-guenstige-Kopien-genauso-gut-wie-das-Original-5032608-0/

Maksimaalne puhtus

Swirl®-i MicroPor® Plus Anti-Allergen-Filter ei lukusta ohutult tolmuimejakotti mitte ainult tavalise kodutolmu, vaid ka allergeenid nagu õietolmu, hallituseosed ja bakterid. Allergikutele tähendab see tõelist leevendust.

Dirtlock® kasutuselt kõrvaldamiseks mugavalt ja puhtalt

Peentolm satub õhku just eriti tolmuimejakoti vahetamise ajal ning võib kahjustada teie tervist. Tolmusulgur Dirtlock® peab oma lubadusi ning koti eemaldamisel hoiab nutikas sulgemismehhanism tolmu ohutult seal, kus see olema peab - tolmukoti sees.

Keskkonnakaitse

Swirl®-i Pro Nature etiketiga tolmuimejakotid on valmistatud 40% ümbertöödeldud materjalist ja taastuvtoorainest. Nii annab Swirl® oma panuse keskkonnakaitsesse ja loodusvarade säilitamisse.

Swirl®-i MicoPor® Plusi kvaliteeti tõendab TÜV-i sertifikaat 

TÜV NORD, sõltumatu katselabor, on katsetanud ja kinnitanud peentolmu, allergeenide ja eoste filtreerimise ning ka tolmuimemistõhususe Swirl®-i MicroPor® Plus tolmuimejakottide kasutamisel. See kehtib ka väiksema võimsusega seadmetele vastavalt ELi määrusele number 666/2013-I.

Pika ja kasuliku eluea tagamiseks

Kõik Swirl®-i MicroPor® kvaliteediga tolmuimejakotid on varustatud mahuka tolmu hoiukohaga, nii et kott ei ummistu ja seda saab kaua kasutada.

Täiuslik sobivus

Swirl®-i tolmuimejakotid MicroPor® Plus kvaliteediga on disanitud ideaalseks toimimiseks. Ümarad nurgad tagavad, et kott sobitub oma paigalduskohta paremini ja tolmuimeja sisemuses olevat ruumi kasutatakse maksimaalselt ära.

Meie praktiline ostuabi

Igal Swirl®-i tolmuimejakoti pakendil on praktiline ostumemo koos tüübi numbriga - saate selle välja lõigata ja alles hoida. Nii teate järgmisel korral kohe, millist Swirl®-i tolmuimejakotti teil vaja on.