Leia oma tolmuimejakott ainult kahe sammuga!
Home  >  Õigusalane teave

Õigusalane teave

Autoriõigus
® = Melitta kontserni kuuluva äriühingu registreeritud kaubamärk.
Meie veebilehed on autoriõigusega kaitstud. Kaubanduslikel või poliitilistel eesmärkidel kasutamiseks kas tervikuna, osaliselt või muudetud kujul, on vajalik Melitta Zentralgesellschaft mbH & Co. eelnev kirjalik nõusolek. Failide printimine, kopeerimine või allalaadimine on lubatud ainult isiklikuks otstarbeks.

Brändid, pealkirjad, logod
Kõik meie veebilehtedel esitatud tootenimed on Melitta kontserni kaubamärgid, olenemata sellest, kas need on rõhutatult ja tähistatud ® -sümboligaga või mitte.

Garantii ja vastutus
Meie veebilehtedel olev info on väga hoolikalt koostatud. Melitta ettevõtete grupp teeb kõik endast oleneva, et tagada kogu informatsiooni ajakohasus. Hoolimata veebilehtede hoolikast koostamisest ei saa võtta vastutust esitatud teabe õigsuse ja täielikkuse eest. Nendel veebilehtedel oleva sisu kasutamine on kasutaja omavastutusel. Jätame endale õiguse teha muudatusi igal ajal.

Hüperlingid
Melitta Grupp ei kanna vastutust kolmandate osapoolte linkide õigsuse eest, mis viitavad Melitta kodulehele. Kui ei ole märgitud teisiti, siis Melitta grupp ei vastuta kolmandate osapoolte info õigsuse eest kolmanda osapoole kodulehel. Melitta Grupp ei kanna vastutust kolmandate osapoolte ebakorrektsete viidete eest.

Veebipõhine kaebuste lahendamine

Euroopa Komisjon pakub veebipõhiste kaebuste lahendamise platvormi, mis on leitav: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Meie meiliaadress: info (at) melitta.de