Leia oma tolmuimejakott ainult kahe sammuga!
Home  >  Tolmuimemine  >  Tolmuimejakotid
Tolmuimejakott EcoPor®

Tolmuimejakott EcoPor®

Võitleb allergiat tekitava peentolmu vastu ja keskkonna eest

Swirl®-i tolmuimejakotid filtriga EcoPor® on valmistatud ringlussevõetud paberist ja ringlussevõetud plastist, säästavad keskkonda ja toimivad seejuures 100% tõhususega! Sõltuvalt koti tüübist koosnevad need 45–65% ulatuses ringlussevõetud materjalist.

Filter EcoPor® tagab 99,99% filtreerimise

Swirl®-i tolmuimejakotid filtriga EcoPor® tagavad maksimaalse tajutava puhtuse, kuna püüavad tolmu ja mustuse turvaliselt ja puhtalt kinni. Filter EcoPor hoiab kinni 99,99% kodutolmust ja allergiat tekitavast peentolmust, mille hulka kuuluvad näiteks õietolm, hallitusseente eosed, lestade väljaheited ja bakterid, ning parandab nii siseõhu kvaliteeti. 

Dirtlock® mugava ja puhta kõrvaldamise tagamiseks

Tolmusulgur Dirtlock® võimaldab pärast kasutamist Swirl®-i tolmuimejakoti mugavat sulgemist, nii et selle saab puhtalt ära visata ja peentolm ei satu uuesti keskkonda.

Keskkonna säästmiseks

Swirl®-i tolmuimejakotid filtriga EcoPor® koosnevad sõltuvalt tolmuimejakoti tüübist 45–65%* ulatuses ringlussevõetud materjalist. Nii aitab Swirl® kaasa keskkonna ja ressursside säästmisele.


* Osakaal sõltub koti tüübist.

Eriti rebenemiskindlad

Swirl®-i tolmuimejakottide EcoPor® mittekootud materjal on eriti rebenemiskindel, mistõttu need on väga vastupidavad.

Pikk kasutusaeg

Kõigil Swirl®-i tolmuimejakottidel EcoPor® on suur tolmumahuti, mis ei lase kotil ummistuda ja aitab nii tagada selle pika kasutusaja.

Optimaalne sobivus

Swirl®-i tolmuimejakottide EcoPor® kuju mõjub soodsalt nende toimimisele. Ümarad nurgad tagavad koti parema sobivuse ja tolmuimeja tolmumahuti optimaalse ärakasutamise.

Swirl® EcoPor® on TÜV kvaliteedisertifikaat

Sõltumatu katselabor TÜV NORD on katsetanud ja kinnitanud Swirl®-i tolmuimejakottide EcoPor® peentolmu, allergeenide ja mikroobide filtreerimise ning tolmu imemise võimet. See kehtib ka väikese võimsusega seadmete kohta.

Meie praktiline abivahend ostmiseks

Igal Swirl®-i tolmuimejakoti pakendil on praktiline meelespea tüübi numbriga, mille võite välja lõigata ja panna oma käe- või rahakotti. Nii leiate järgmine kord ostma minnes õige tolmuimejakoti Swirl® hõlpsasti üles.

100% ringlussevõetud paber

Tolmuimejakottide EcoPor® pakend on valmistatud 100% ringlussevõetud paberist.

Valmistatud Saksamaal

Swirl®-i tolmuimejakotid EcoPor® on toodetud 100% Saksamaal.