Leia oma tolmuimejakott ainult kahe sammuga!
Home  >  Tolmuimemine  >  ELi energiamärgis
Swirl®-i ja ELi energiamärgis tolmuimejatele!

Swirl®-i ja ELi energiamärgis tolmuimejatele!

Swirl®-iga olete kõigeks valmis!

ELI määrusega on alates 1.septembrist 2014 ette nähtud kohustuslikud eeskirjad tolmuimejate energiatõhususe kohta. Alates 1. septembrist 2017 jõustub nende eeskirjade teine etapp. Nüüd võib tolmuimeja maksimumvõimsus olla 900 W.

Probleemi ei ole: Swirl®-i tolmuimejakotid sobivad loomulikult ka väiksema võimsusega seadmetele. Seda on kinnitanud ja vastava sertifikaadi andnud TÜV NORD sõltumatu katselabor.

Swirl®-i tolmuimejakottidel, millel on MicroPor® Plus Anti-Allergen-Filter, on ka palju muid eeliseid:

Maksimaalne puhtus

Swirl®-i MicroPor® Plus Anti-Allergen-Filter ei lukusta ohutult tolmuimejakotti mitte ainult tavalise kodutolmu, vaid ka allergeenid nagu õietolmu, hallituseosed ja bakterid. Allergikutele tähendab see tõelist leevendust.

Topeltohutus tänu AntiBac Systemile
Uus AntiBac System on sinise värvi järgi hõlpsalt äratuntav. See vähendab bakterite kasvu koti erinevatel kihtidel ning hoiab kodutolmu ja allergilise peentolmu ohutult, kuid turvaliselt kotis kuni selle kõrvaldamiseni. 

 

Swirl®-i MicoPor® Plus kvaliteeti tõendab TÜV-i sertifikaat  

TÜV NORD, sõltumatu katselabor, on katsetanud ja kinnitanud peentolmu, allergeenide ja eoste filtreerimise ning ka tolmuimemistõhususe Swirl®-i MicroPor® Plus tolmuimejakottide kasutamisel. See kehtib ka väiksema võimsusega seadmetele vastavalt ELi määrusele number 666/2013-I.

Pika ja kasuliku eluea tagamiseks

Kõik Swirl®-i MicroPor® kvaliteediga tolmuimejakotid on varustatud mahuka tolmu hoiukohaga, nii et kott ei ummistu ja seda saab kaua kasutada.

Keskkonnakaitse

Swirl®-i Pro Nature etiketiga tolmuimejakotid on valmistatud 40% ümbertöödeldud materjalist ja taastuvtoorainest. Nii annab Swirl oma panuse keskkonnakaitsesse ja loodusvarade säilitamisse.

ELI määrusega on alates 1. septembrist 2014 ette nähtud kohustuslikud eeskirjad tolmuimejate energiatõhususe kohta. Alates 1. septembrist 2017 jõustub nende eeskirjade teine etapp. Nüüd võib tolmuimeja maksimumvõimsus olla 900 W.
Probleemi ei ole: Swirl®-i tolmuimejakotid sobivad loomulikult ka väiksema võimsusega seadmetele. Seda on kinnitanud ja vastava sertifikaadi andnud TÜV NORD sõltumatu katselabor.

Järgnevalt anname selgitusi ELi energiamärgise kohta, mis jõustub alates septembrist 2017:

1 Energiatõhususklass 
Arvutatakse välja valemi põhjal, mis koosneb keskmise kodumajapidamise prognoositavast iga-aastasest energiakulust ja otsakuga seadme tolmuimemisvõimsusest. Energiatõhususklassi tähistatakse skaalaga  A (parim jõudlus) kuni G.

2 Ø Aastane energiatarbimine  
See väärtus näitab keskmise kodumajapidamise energiakulu aastas. Arvestuse aluseks on 50 tolmuimemiskorda aastas 87 m2 pinnal. Keskmine aastane energiatarbimine ei tohi ületada 62 kWh aastas.

3 Müravõimsustase 
Näitab tolmuimeja müravõimsustaset vaibal dB(A).

4 Kõva põrandapinna puhastustõhusus   
Näitab tolmuimeja puhastusvõimsust kõval põrandapinnal. Mõõdetakse standardsel kõval põrandapinnal. Minimaalne puhastustõhusus on 90%.  

5 Vaiba puhastustõhusus  
Näitab tolmuimeja puhastusvõimsust vaipadel. Mõõdetakse standardsel vaibal. Minimaalne puhastustõhusus on 70%.    

6 Tolmueraldus 
Näitab, kui puhas õhk tolmuimejast selle kasutamise ajal välja tuleb.