Leia oma tolmuimejakott ainult kahe sammuga!
Home  >  Tolmuimemine  >  Tolmuimejakotid
Tolmuimejakotid MicroPor® Plus koos AntiBac Systemiga

Tolmuimejakotid MicroPor® Plus koos AntiBac Systemiga

Allergiline tolm teie kodus - meile see ei sobi!

Meie tolmuimejakottidele on andnud sertifikaadi TÜV NORD ning need hoiavad allergeene sisaldava peentolmu (õietolm, hallituseosed jms) ohutult koti sees. AntiBac System vähendab bakterite kasvu koti erinevatel kihtidel. Ideaalne ka uutele väikese võimsusega tolmuimejatele.

Maksimaalne puhtus

Swirl®-i MicroPor® Plus Anti-Allergen-Filter ei lukusta ohutult tolmuimejakotti mitte ainult tavalise kodutolmu, vaid ka allergeenid nagu õietolmu, hallituseosed ja bakterid. Allergikutele tähendab see tõelist leevendust.

Topeltohutus tänu AntiBac Systemile

Uus AntiBac System on sinise värvi järgi hõlpsalt äratuntav. See vähendab bakterite kasvu koti erinevatel kihtidel ning hoiab kodutolmu ja allergilise peentolmu, ohutult, kuid turvaliselt kotis kuni selle kõrvaldamiseni.

Dirtlock kasutuselt kõrvaldamiseks mugavalt ja ohutult

Peentolm satub õhku just eriti tolmuimejakoti vahetamise ajal ning võib kahjustada teie tervist. Tolmusulgur Dirtlock® peab oma lubadusi ning koti eemaldamisel hoiab nutikas sulgemismehahnism tolmu ohutult seal, kus see olema peab - tolmukoti sees.

Keskkonnakaitse 

Swirl®-i Pro Nature etiketiga tolmuimejakotid on valmistatud 40% ümbertöödeldud materjalist ja taastuvtoorainest. Nii annab Swirl oma panuse keskkonnakaitsesse ja loodusvarade säilitamisse.

Swirl®-i MicoPor® Plusi kvaliteeti tõendab TÜV-i sertifikaat 

TÜV NORD, sõltumatu katselabor, on katsetanud ja kinnitanud peentolmu, allergeenide ja eoste filtreerimise ning ka tolmuimemistõhususe Swirl®-i MicroPor® Plus tolmuimejakottide kasutamisel. See kehtib ka väiksema võimsusega seadmetele vastavalt ELi määrusele number 666/2013-I.

Pika ja kasuliku eluea tagamiseks

Kõik Swirl®-i MicroPor® kvaliteediga tolmuimejakotid on varustatud mahuka tolmu hoiukohaga, nii et kott ei ummistu ja seda saab kaua kasutada.

Täiuslik sobivus 

Swirl®-i tolmuimejakotid MicroPor® Plus kvaliteediga on disanitud ideaalseks toimimiseks. Ümarad nurgad tagavad, et kott sobitub oma paigalduskohta paremini ja tolmuimeja sisemuses olevat ruumi kasutatakse maksimaalselt ära.

Meie praktiline ostuabi

Igal Swirl®-i tolmuimejakoti pakendil on praktiline ostumemo koos tüübi numbriga - saate selle välja lõigata ja alles hoida. Nii teate järgmisel korral kohe, millist Swirl®-i tolmuimejakotti teil vaja on.