Leia oma tolmuimejakott ainult kahe sammuga!
Home  >  Tolmuimemine  >  Tolmuimejakotid
Tolmuimeja kotid MicroPor® Plus

Tolmuimeja kotid MicroPor® Plus

Pole mingit allergikutele ohtlikku tolmu ega kahju keskkonnale

Meie kotid hoiavad kindlalt peent allergeenset tolmu õietolmu, hallituse eoste, lesta väljaheidete ja bakterite kujul. Kuna need koosnevad 65% ulatuses ümbertöödeldud materjalist ja taastuvatest toorainetest, on need ka keskkonnale ohutud.

Meie keskkonna huvides

Pro Nature* tihendiga Swirl® tolmuimeja kotid koosnevad 65% ulatuses ümbertöödeldud materjalist ja taastuvatest toorainetest. Nii annab Swirl® oma panuse keskkonnakaitsesse ja loodusvarade säästmisse.

Maksimaalne puhtus

Swirl®-i MicroPor® Plus Anti-Allergen-Filter ei lukusta ohutult tolmuimejakotti mitte ainult tavalise kodutolmu, vaid ka allergeenid nagu õietolmu, hallituseosed ja bakterid. Allergikutele tähendab see tõelist leevendust.

Dirtlock kasutuselt kõrvaldamiseks mugavalt ja ohutult

Peentolm satub õhku just eriti tolmuimejakoti vahetamise ajal ning võib kahjustada teie tervist. Tolmusulgur Dirtlock® peab oma lubadusi ning koti eemaldamisel hoiab nutikas sulgemismehahnism tolmu ohutult seal, kus see olema peab - tolmukoti sees.

Toodetud Saksamaal

Swirl® MicroPor® Plus tolmuimeja kotid on 100%  Saksamaal toodetud.

100% ümbertöödeldud paber

MicroPor® Plus tolmuimeja pakend koosneb 100% ümbertöödeldud paberist.

Swirl®-i MicoPor® Plusi kvaliteeti tõendab TÜV-i sertifikaat 

TÜV NORD, sõltumatu katselabor, on katsetanud ja kinnitanud peentolmu, allergeenide ja eoste filtreerimise ning ka tolmuimemistõhususe Swirl®-i MicroPor® Plus tolmuimejakottide kasutamisel. See kehtib ka väiksema võimsusega seadmetele vastavalt ELi määrusele number 666/2013-I.

Pika ja kasuliku eluea tagamiseks

Kõik Swirl®-i MicroPor® kvaliteediga tolmuimejakotid on varustatud mahuka tolmu hoiukohaga, nii et kott ei ummistu ja seda saab kaua kasutada.

Täiuslik sobivus 

Swirl®-i tolmuimejakotid MicroPor® Plus kvaliteediga on disanitud ideaalseks toimimiseks. Ümarad nurgad tagavad, et kott sobitub oma paigalduskohta paremini ja tolmuimeja sisemuses olevat ruumi kasutatakse maksimaalselt ära.

Meie praktiline ostuabi

Igal Swirl®-i tolmuimejakoti pakendil on praktiline ostumemo koos tüübi numbriga - saate selle välja lõigata ja alles hoida. Nii teate järgmisel korral kohe, millist Swirl®-i tolmuimejakotti teil vaja on.

*Mida tähendab Pro Nature märk?

Pro Nature märgiga tolmuimejakotid Swirl® on valmistatud 65% ulatuses ümbertöödeldud materjalidest ja taastuvatest toorainetest. Aga mida see täpselt tähendab?

Ümbertöödeldud materjal

Kasutatav ümbertöödeldud materjal on niinimetatud „tööstusjärgne retsükleeritud materjal“ või „ümbertöödeldud kartong“, sõltuvalt sellest, kas kotil on plastikust või kartongist kinnitusplaat. Plastikust kinnitusplaadid Swirl® koosnevad 100% tööstusjärgsest retsükleeritud materjalist, samas kui kartongist kinnitusplaadid Swirl® sisaldavad peamiselt ümbertöödeldud kartongi.

Ümbertöödeldud kartong on makulatuur ja kartong. Kuid mis on tööstusejärgne ümbertöötlemine ja kuidas see erineb tarbijajärgsest ümbertöötlemisest?

Erinevus tööstusjärgse ümbertöötlemise ja tarbimisjärgse ümbertöötlemise vahel

Tööstusjärgse ümbertöötlemise käigus ümbertöödeldakse liigset materjali, mis koguneb tööstusse uute plastide ümbertöötlemise korral. Need on täiesti uue materjali ümbertöötlemise jäägid.

Tarbimisjärgse ümbertöötlemise käigus, kogutakse lõpptarbijate (era- või kaubandustarbijate) pakendijäätmed kokku ja ümbertöödeldakse. Erajäätmed on jääkidest puhastatud ümbertöödeldavad pakendid ja PET pudelid.

Miks kasutatakse Swirl® tolmuimejakottide jaoks ainult tööstusjärgset retsükleeritud materjali?

Hetkel on kättesaadav tarbimisjärgse ümbertöödeldud materjali kogus piiratud suure nõudluse tõttu. Lisaks ei sobi nende teisese tooraine kvaliteet sageli tolmuimejakottide tootmiseks. Nendel põhjustel kasutame täna teiste plastitöötlemisettevõtete tootmise jäätmetest saadavat kõrgema kvaliteediga tööstusjärgset ümbertöödeldud materjali.

Taastuv tooraine

Taastuv tooraine on tselluloos, mida kasutatakse filtreeriva materjalina. Tselluloosi saadakse puidust. See tähendab, et see on looduslik ja taastuv materjal.