Leia oma tolmuimejakott ainult kahe sammuga!
Home  >  Tolmuimemine  >  Tolmuimejakotid
Tolmuimeja kotid MicroPor®

Tolmuimeja kotid MicroPor®

Pole mingit allergikutele ohtlikku tolmu ega kahju keskkonnale

Meie kotid hoiavad kindlalt peent allergeenset tolmu õietolmu, hallituse eoste, lesta väljaheidete ja bakterite kujul. Kuna need koosnevad 65% ulatuses ümbertöödeldud materjalist ja taastuvatest toorainetest, on need ka keskkonnale ohutud.

Meie keskkonna huvides

Pro Nature tihendiga Swirl® tolmuimeja kotid koosnevad 65% ulatuses ümbertöödeldud materjalist ja taastuvatest toorainetest. Nii annab Swirl® oma panuse keskkonnakaitsesse ja loodusvarade säästmisse.

Maksimaalne puhtus

Swirl®-i MicroPor® Plus Anti-Allergen-Filter ei lukusta ohutult tolmuimejakotti mitte ainult tavalise kodutolmu, vaid ka allergeenid nagu õietolmu, hallituseosed ja bakterid. Allergikutele tähendab see tõelist leevendust.

Dirtlock kasutuselt kõrvaldamiseks mugavalt ja ohutult

Peentolm satub õhku just eriti tolmuimejakoti vahetamise ajal ning võib kahjustada teie tervist. Tolmusulgur Dirtlock® peab oma lubadusi ning koti eemaldamisel hoiab nutikas sulgemismehahnism tolmu ohutult seal, kus see olema peab - tolmukoti sees.

Toodetud Saksamaal

Swirl® MicroPor® Plus tolmuimeja kotid on 100%  Saksamaal toodetud.

100% ümbertöödeldud paber

MicroPor® Plus tolmuimeja pakend koosneb 100% ümbertöödeldud paberist.

Swirl®-i MicoPor® Plusi kvaliteeti tõendab TÜV-i sertifikaat 

TÜV NORD, sõltumatu katselabor, on katsetanud ja kinnitanud peentolmu, allergeenide ja eoste filtreerimise ning ka tolmuimemistõhususe Swirl®-i MicroPor® Plus tolmuimejakottide kasutamisel. See kehtib ka väiksema võimsusega seadmetele vastavalt ELi määrusele number 666/2013-I.

Pika ja kasuliku eluea tagamiseks

Kõik Swirl®-i MicroPor® kvaliteediga tolmuimejakotid on varustatud mahuka tolmu hoiukohaga, nii et kott ei ummistu ja seda saab kaua kasutada.

Täiuslik sobivus 

Swirl®-i tolmuimejakotid MicroPor® Plus kvaliteediga on disanitud ideaalseks toimimiseks. Ümarad nurgad tagavad, et kott sobitub oma paigalduskohta paremini ja tolmuimeja sisemuses olevat ruumi kasutatakse maksimaalselt ära.

Meie praktiline ostuabi

Igal Swirl®-i tolmuimejakoti pakendil on praktiline ostumemo koos tüübi numbriga - saate selle välja lõigata ja alles hoida. Nii teate järgmisel korral kohe, millist Swirl®-i tolmuimejakotti teil vaja on.