Leia oma tolmuimejakott ainult kahe sammuga!

Privaatsuspoliitika

Andmekaitse
Meie tavaks on teie isikuandmete vastutustundlik käsitsemine. Seepärast soovime teile teatada, et teie isikuandmeid hoitakse automatiseeritud failides ja neid kasutatakse teie tellimuse töötlemiseks kooskõlas kohaldatavate riiklike ja Euroopa andmekaitse-eeskirjadega. Me salvestame teie failid ja kasutame neid kommertseesmärkidel meie firmas, kui annate meile selleks oma nõusoleku. Selles suhtes on teil võimalus oma nõusolekut esitada kõigil meie veebilehtedel, kus isikuandmed on nõutud. Saate hiljem oma kinnituse tühistada, saates meile e-maili või kirja. Üldiselt ei nõua Melitta kontsern veebilehtede kasutamiseks mingeid isikuandmeid. See tähendab, et veebilehti saab vaadata ilma eri registreerimiseta.

Võistlused, uudiskiri, kontakt
Teatud juhtudel on isikuandmete kogumine, töötlemine ja kasutamine oluline konkursi, uudiskirjade taotlemise või materjalide ja näidiste edastamise jaoks. Melitta kontsern kogub andmeid, mis on töötlemiseks vajalikud. Kui te ei ole nõus oma andmete salvestamisega kommertseesmärkidel, kasutatakse neid ainult selleks ettenähtud eesmärgil, nt kui olete võistluses osalenud, kasutatakse teie andmeid ainult võistluse võitja kindlaksmääramisel ja kustutatakse seejärel koheselt.

Mitte edastada kolmandatele osapooltele
Melitta kontsern lubab teie andmeid käsitleda kõige rangema konfidentsiaalsusega. Me ei anna teie andmeid kolmandatele isikutele müügi, laenutamise, vahetamise või muudel tingimustel.

Lae alla
Programmid laetakse alla teie enda vastutusel. Melitta Group ei vastuta allalaaditud ja instaleerimise käigus tekkida võivate probleemide eest. Hoolimata ajakohasest viirusekontrollist, ei võta me endale mingit vastutust kahjude eest, mille põhjustas seaduslike eeskirjade kohaldamisalasse kuuluvad arvutiviirused.

Küpsised
"Küpsised" on väikesed tekstifailid, mis lihtsustavad meie veebiteenuse kasutamist. Meie küpsised ei sisalda isiklikku teavet ning sellest tulenevalt on teie privaatsus kaitstud. Need ei sisalda teie e-posti aadressi ega teavita meid sellest, kes te olete. Enamus veebibrauseritest aktsepteerivad küpsised automaatselt. Siiski võite muuta brauseri seadeid selle vältimiseks.

Logimine
Melitta kontsern jätab endale õiguse seda teavet kasutada üksnes anonüümsete statistiliste hinnangute tegemiseks, et parandada oma teenuseid ja veebilehti.

Õigus informatsioonile
Teil on igal ajal õigus saada teavet teie kohta salvestatud andmete kohta. See hõlmab teie andmete päritolu ja saajaid ning andmete töötlemise eesmärki. Palun saatke oma päring kirjalikult või e-posti teel meie veebisaidil avaldatud aadressil. span>

Google Analytics & AdWords
See veebileht kasutab Google poolt pakutavat veebianalüüsi Google Analytics. Google Analytics kasutab "küpsiseid", mis on teie arvutisse paigutatud tekstifailid,et aidata veebilehel analüüsida veebilehe kasutust. Küpsise poolt loodud informatsioon teie veebilehe kasutuse kohta (kaasaarvatud teie IP aadress)edastatakse ja salvestatakse Google poolt Ameerika Ühendriikide serveritesse. Tuvastamatu IP aadressi korral salvesatakse viimane oktett Euroop Liidu liikmesriikide IP-aadressist , samuti teiste Euroopa Majanduspiirkonna lepinguliste osapoolete aadressitelt . Ainult erandlikel juhtudel saadab Google'i serverisse täieliku IP-aadress. Google soovib veebisaidi teenusepakkuja nimel kastada teavet selleks et analüüsida veebisaidi tegevusi ja koostad aruandeid veebiteenuste paremaks pakkumiseks. Google ei jaga teie IP-aadressi mis tahes muude Google'i valduses olevate andmetega. Võite keelduda küpsiste kasutamisest sobivate brauseri seadete valimisega. Pange tähele, et veebisait ei pruugi toetada kõikide rakenduste kasutamist antud juhul. Lisaks saate Google'i andmete kogumist takistada ja keelata, alla laadides ja installides brauseri pistikprogrammi, mis on saadaval allpool https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en-GB. Te võite keelduda Google Analyticsi kasutamisest, vajutades järgnevale lingile. Arvutis määratakse keeldumise küpsis, mis takistab tulevikus teie andmete kogumist selle veebilehe külastamisel: Google Analytics blokeerimine. Lisateavet kasutustingimuste ja andmete privaatsuse kohta leiate aadressilt http://www.google.com/analytics/terms/gb.html või http://www.google.com/intl/en_uk/analytics/privacyoverview.html Pidage meeles, et sellel veebilehel täiendab Google Analyticsi koodi "gat._anonymizeIp();" et tagada IP-aadresside anonüümne kogumine (nn IP-maskimine).